Sūnu, aļģu, pelējuma, kaļķakmens un smaku iznīcināšanai, kanalizācijas, baseinu un dīķu attīrīšanai

Līdzeklis sausajām tualetēm Bacto WC Gobbler 6tabletes

Preču cenas tiek norādītas, neieskaitot PVN

Sadala organisko piesārņojumu

Likvidē nepatīkamas smakas

Uzlabo ūdens caurlaidību un infiltrāciju drenāžas sistēmās

Drošs cauruļvadiem

 

Mikroorganismi nepatīkamu smaku likvidēšanai, kanalizācijas bedru, notekūdeņu cauruļvadu tīrīšanai un apkopei. Piemērots attīrīšanas iekārtu aktīvo dūņu aktivizēšanai.

Tabletēs esošā īpaši lielā baktēriju koncentrācija, ātri veido baktēriju kolonijas un nodrošina organiskā piesārņojuma sadalīšanos: sadala papīru, ziepes, taukus, higiēniskās salvetes, matus un citas organiskas izcelsmes atkritumus. Tos pārvērš ūdenī un oglekļa dioksīdā. Pilnīgi attīrītu ūdeni varat lietot laistīšanai vai izliet uz augsnes.

 

Regulāri lietojot tabletes, iztīrās sakrājušās organiskas izcelsmes vielas. Izlietņu, vannu, klozetpodu cauruļvados, pazūd nepatīkamās smakas, ūdens notek ātrāk.

Lietošana.

Notekūdeņu bedru uzraudzībai: 2 reizes mēnesī 1 tableti iemetiet klozetpodā un pāris reizes noskalojiet ar ūdeni. Pirmajā reizē jālieto divreiz lielāka deva- 2 tabletes. Lielāks preparāta (tablešu) daudzums paātrina attīrīšanas procesu. Pēc notekūdeņu bedres izsūknēšanas iemetiet jaunu tableti.

Cauruļvadu kopšanai: 1 tableti izšķīdiniet 10 litros silta ūdens. Pēc 15 min. ielejiet izlietnē, vannā, klozetpodā, lai to sifoni piepildītos un nedaudz ietecētu cauruļvados. Šķīdumam cauruļvados jāpaliek pēc iespējas ilgāk neizskalotam. Šo procedūru veiciet pirms nakts, reizi mēnesī.